Головна > Анонси > Анонси подій

Діяльність Комітету

10 березня 2020, 11:00

10 березня 2020 року відбудеться засідання круглого столу «Реформування законодавства, що регулює місцеві вибори»

       Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проведе 10 березня 2020 року засідання круглого столу «Реформування законодавства, що регулює місцеві вибори».

Під час засідання планується обговорити найбільш проблемні аспекти законодавчого регулювання виборчого процесу з місцевих виборів, а також виробити спільне бачення політиків, експертного середовища та міжнародної спільноти стосовно напрямів подальшого вдосконалення законодавства про місцеві вибори та напрями його застосування.

Круглий стіл відбудеться за сприяння та підтримки Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА», Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) в Україні, Офісу Ради Європи в Україні, Асоціації об’єднаних територіальних громад, Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».

До участі у заході запрошено народних депутатів України, представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, міжнародних партнерів Комітету, неурядових організацій та експертів, які опікуються питанням реформування виборчого законодавства.

Захід пройде 10 березня 2020 року об 11:00 за адресою: вул. М. Грушевського, 18/2, кімн. № 12.

Початок реєстрації о 10:00.

Контактна особа – головний консультант секретаріату Комітету Каніковська Вероніка Олегівна, тел.: 044 255-23-19, 050 280-64-69; ел. пошта: kanikovska@rada.gov.ua.