Головна > Анонси > Анонси подій

Діяльність Комітету

18 вересня 2019, 14:15

18 вересня 2019 року о 14:10 за адресою м. Київ, М.Грушевського,18/2 другий поверх, кімн.11, відбудеться засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 I. ПИТАННЯ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ

1.   Про перейменування міста Переяслав-Хмельницький Київської області

 

Координує: Перший заступник голови Комітету-Лозинський Роман Михайлович

Доповідає: голова підкомітету  - Безгін Віталій Юрійович

Супроводжує: Заступник Керівника секретаріату Комітету - Гарбуз Ю.П.

 

2.   Про перейменування села Рачки Немирівського району Вінницької області

 

Координує: Перший заступник голови Комітету-Лозинський Роман Михайлович

Доповідає: голова підкомітету  - Безгін Віталій Юрійович

Супроводжує: Заступник Керівника секретаріату Комітету - Гарбуз Ю.П.

 

3.   Про перейменування села Островки Маневицького району Волинської області

 

Координує: Перший заступник голови Комітету-Лозинський Роман Михайлович

Доповідає: голова підкомітету  - Безгін Віталій Юрійович

Супроводжує: Заступник Керівника секретаріату Комітету - Гарбуз Ю.П.

 

4.   Про перейменування села Старий Чорторийськ Маневицького району Волинської області

 

Координує: Перший заступник голови Комітету-Лозинський Роман Михайлович

Доповідає: голова підкомітету  - Безгін Віталій Юрійович

Супроводжує: Заступник Керівника секретаріату Комітету - Гарбуз Ю.П.

 

5. Про перейменування села Війтівці Хмільницького району Вінницької області

 

Координує: Перший заступник голови Комітету-Лозинський Роман Михайлович

Доповідає: голова підкомітету  - Безгін Віталій Юрійович

Супроводжує: Заступник Керівника секретаріату Комітету - Гарбуз Ю.П.

 

 ІI. ЗАКОНОПРОЕКТИ, З ОПРАЦЮВАННЯ ЯКИХ  КОМІТЕТ ВИЗНАЧЕНО ГОЛОВНИМ

 

6. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади (реєстр. №1066, друге читання)

 

 

Координує: Заступник голови Комітету - Качура Олександр Анатолійович

Доповідає: голова підкомітету  - Корнієнко Олександр Сергійович

Супроводжує: Заступник Керівника секретаріату Комітету - Маковський О.А.

III. ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ


7.  Про Розклад засідань Комітету на період 18.09-11.10.2019

Інформує: Голова Комітету А.Клочко


IV. РІЗНЕ