Діяльність Комітету

14 вересня 2021, 11:57

Комітет рекомендує Парламенту прийняти за основу та в цілому проект Закону України про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про державні нагороди України» (реєстр. № 5767), внесений Президентом України В.Зеленським і визначений ним як невідкладний для позачергового розгляду Верховною Радою України

 

За визначенням суб’єкта права законодавчої ініціативи законопроект внесено з метою заснування державної нагороди у галузі музичного мистецтва – Державної премії України імені Мирослава Скорика за вагомий внесок у розвиток музичного мистецтва України та впровадження новітніх непересічних практик у композиторській, виконавській, музикознавчій діяльності.

Національна академія мистецтв України надіслала до Комітету листа на підтримку даного законопроекту зазначивши, що творчий доробок Мирослава Скорика став яскравим надбанням української культури та здобув широке світове визнання. 

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України, в цілому підтримуючи законопроект, звертає у своєму висновку увагу на те, що реалізація запропонованих новел впливатиме на видаткову частину державного бюджету.

За наслідками загального обговорення на засіданні Комітетом було прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про державні нагороди України» (реєстр. № 5767), внесений Президентом України В.Зеленським, за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу та в цілому.