Діяльність Комітету

22 лютого 2021, 16:09

Комітет схвалив рішення за результатами спільного засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та Комітету з питань правоохоронної діяльності щодо інформації Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Державної архітектурно-будівельної інспекції України з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки

 

Комітет 17 лютого 2021 року на своєму засіданні схвалив рішення спільного засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та Комітету з питань правоохоронної діяльності, яке відбулося 5 лютого 2021 року, щодо заслуховування інформації Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Державної архітектурно-будівельної інспекції України з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки та обговорення причин і наслідків масштабної пожежі 2 лютого 2021 року в будівлі ТЦ "Епіцентр" у м. Первомайськ Миколаївської області.

В процесі обговорення народні депутати України заслухали інформацію Заступника Міністра внутрішніх справ А.Геращенка, Т.в.о. Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій О.Мельчуцького, В.о. Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України І.Король та в.о. директора Департаменту дозвільних процедур ДАБІ І.Горбача щодо проблемних аспектів виконання функцій та законодавчого забезпечення діяльності як підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, так і Державної архітектурно-будівельної інспекції України в частині здійснення заходів з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

За результатами заслуханої інформації та з врахуванням пропозицій народних депутатів – членів Комітету Рішення Комітету за наслідками спільного засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування і Комітету з питань правоохоронної діяльності щодо інформації Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Державної архітектурно-будівельної інспекції України з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки було схвалено більшістю голосів.