Діяльність Комітету

15 грудня 2020, 13:07

Відбулося п’яте засідання Робочої групи з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про адміністративну процедуру (реєстр. № 3475)

 

П’яте засідання Робочої групи Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про адміністративну процедуру (реєстр. № 3475) відбулося 11 грудня.

У ході засідання відбулася жвава дискусія над положеннями статей законопроекту, що встановлюють набрання чинності, порядку доведення до відома та визнання нікчемності адміністративного акту.

Членами Робочої групи опрацьовано 73 зі 100 статей законопроекту про адміністративну процедуру та розглянуто 365 пропозицій, що надійшли від народних депутатів України.

Участь у засіданні взяли народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, неурядових та міжнародних організацій, науковці, експерти. Участь у засіданні учасники взяли як очно, так і у режимі відеоконференції на платформі ZOOM.

Народний депутат України, керівник Робочої групи, голова підкомітету з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур Лариса Білозір подякувала учасниками за роботу та повідомила, що наступне засідання відбудеться 22 грудня 2020 року.