Діяльність Комітету

03 липня 2020, 12:24

Комітетом створено Робочу групу з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про народовладдя через всеукраїнський референдум (реєстр. № 3612)

На засіданні Комітету, що відбулося 30 червня 2020 року, прийнято рішення про створення Робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про народовладдя через всеукраїнський референдум (реєстр. № 3612 від 09.06.2020 року), прийнятого 18 червня 2020 року Верховною Радою України за наслідками розгляду в першому читанні за основу.

Метою створення Робочої групи є всебічне обговорення, опрацювання та підготовка до другого читання вищевказаного законопроекту із залученням до участі в роботі даної групи народних депутатів України, представників Апарату Верховної Ради України, Офісу Президента України, Центральної виборчої комісії, Секретаріату Конституційного Суду України, Національного банку України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, провідних асоціацій органів місцевого самоврядування, неурядових та міжнародних організацій, науковців, експертів.

Керівником Робочої групи призначено народного депутата України, голову підкомітету з питань виборів, референдумів та інших форм безпосередньої демократії, Заступника Голови Комітету Аліну Загоруйко.