Діяльність Комітету

21 червня 2019, 16:00

Привітання Голови Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка з Днем державної служби

Шановні державні службовці!

 Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!

Ваша важлива, відповідальна, доброчесна праця є запорукою ефективної діяльності системи державних органів, основою утвердження авторитету України як соціальної, правової, демократичної держави в родині європейських народів. Водночас практичне втілення наших стратегічних планів із досягнення кращих цивілізаційних стандартів у всіх сферах суспільного життя неможливе без докорінного реформування державного механізму, кардинальних змін нормативної основи його функціонування, освоєння найсучасніших методів управління, впровадження оновленої філософії державного будівництва, де в центрі державної політики на ділі, а не на словах стануть людина і громада з усіма їхніми реальними потребами та інтересами.

Вирішення цих завдань, забезпечення стабільності в державі та дотримання проголошеного вектору її розвитку у цей складний період зовнішніх і внутрішніх випробувань, як ніколи потребує від Вас високого професіоналізму в обраній справі, постійного самовдосконалення, відданого, патріотичного служіння, готовності до самопожертви та звершень в ім’я України та її народу.

Користуючись нагодою, хотів би щиро подякувати всім Вам за зроблене в останні роки, за конструктивні пропозиції, щирі почуття небайдужості та причетності до спільної справи, які Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування завжди відчував, очолюючи у Верховній Раді України VIII скликання законопроектну роботу над вдосконаленням нормативної основи державної служби в Україні, формуванням сучасних, адекватних засад її функціонування, що відповідають європейським зразкам і перевіреному часом досвіду.

То ж прийміть у цей святковий День найкращі побажання успіхів у роботі, професійного та кар’єрного зростання, мудрості, витримки та незламності перед усіма випробуваннями, сміливості та творчої наснаги в реалізації нових ідей. Щастя і здоров’я Вам, дорогі друзі та колеги! Добра, достатку, злагоди і миру Вашим родинам і нашій рідній Батьківщині!

  

З повагою

Сергій Власенко