Діяльність Комітету

07 червня 2019, 14:56

Заступник Голови Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Кудлаєнко провів особистий прийом громадян

Заступник Голови Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Кудлаєнко провів особистий прийом громадян.

За результатами особистого прийому було прийнято 11 відвідувачів – мешканців Львівської та Київської областей, міста Києва. Серед громадян, які звернулися до представника Комітету – пенсіонери, підприємці, безробітні, матері хворих дітей та інші.

Під час особистого прийому відвідувачі порушили близько 30 питань, які здебільшого «традиційно» не належали до предмету відання Комітету. Так, серед питань переважали питання соціального захисту населення, діяльності місцевих органів виконавчої влади та державних органів, їх посадових осіб, будівництва, підприємництва, охорони здоров’я та інші. Всім громадянам було повідомлено, що, у разі необхідності, їх звернення у найкоротші терміни будуть скеровані для розгляду до відповідних державних органів та установ.

Ряд пенсіонерів державної служби звернулись до Комітету з пропозицією законодавчого врегулювання перерахунку пенсій, які були призначені державним службовцям відповідно до Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-XII. Громадянам була надана детальна інформація щодо стану справ на сьогодні у вирішенні цього питання та висвітлені можливі шляхи його розв’язання. Крім того, Заступник Голови Комітету наголосив, що перед підкомітетом з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування буде ініційовано організацію спільного засідання Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування і Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення з метою прискорення вирішення питання перерахунку пенсій колишнім державним службовцям, оскільки кількість звернень є значною і турбує велику кількість громадян.

Нижче наведена кругова (секторна) діаграма щодо сфери порушених питань на цьому прийомі громадян, підготовлена Відділом з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України.

Прийом відбувся 6 червня 2019 року.