Діяльність Комітету

15 червня 2019, 18:00

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка з Днем Святої Трійці

  Колеги, друзі, співгромадяни!

Вітаю зі світлим святом Днем Святої Трійці!

Нехай на п’ятдесятий день після Великодня зійде на всіх світлий, святий дух великим і променистим щастям, що зігріє неймовірною любов’ю втомлену душу, надаючи окрилюючу надію і необхідні сили!

Трійця -  це велике свято, уособлює у християн початок нової епохи існування людства.  Цей день священний  для всіх віруючих. Саме сьогодні слід починати всі добрі справи.

Бажаю вам, щоб кожен добрий вчинок не тільки наповнював вашу душу світлом, але і приносив вам успіх, удачу і благополуччя на шляху побудови щасливої Батьківщини. Нехай ваше серце наповниться відчуттям світла!

Цього дня разом із запашною зеленню в наші домівки входить мир, злагода і Божа благодать. Нехай ваші серця наповнюються добром, щирістю, душевним теплом. Пам’ятаймо, через наші молитви та добрі вчинки ми зможемо подолати ті труднощі, які виникли перед українською нацією.

В цей політично нелегкий час, маємо обрати не чвари, а світло, знайти мудрість та відвагу вчиняти по совісті!

Нехай свята Трійця єднає та надихає, береже кожного з нас на дорозі  до правди і взаєморозуміння! Вірю, що в ці світлі дні ми знайдемо в собі нові сили, аби й далі примножувати та розвивати власну справу, регіон, Україну, яка обов’язково переможе на всіх поступах!

 

З повагою

Сергій ВЛАСЕНКО