Діяльність Комітету

06 червня 2019, 17:24

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту України прийняти в першому читанні за основу проект Закону України «Про адміністративну процедуру» (реєстр. № 9456).

На засіданні Комітету, яке відбулося 5 червня 2019 року, зазначалось, що законопроектом пропонується врегулювати процедури, які застосовуватимуться у відносинах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб та інших суб’єктів, які законом уповноважені здійснювати владні управлінські функції, з фізичними та юридичними особами щодо розгляду їх справ. Зокрема, законопроектом визначаються принципи адміністративної процедури, засади та особливості адміністративного провадження, прийняття адміністративного акту та порядок його виконання.
Під час обговорення питання члени Комітету заслухали позиції запрошених на засідання експертів, підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород, взяли до уваги  висновок Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України та рекомендували Верховній Раді України за наслідками розгляду в першому читанні прийняти проект Закону України «Про адміністративну процедуру» за основу.