Діяльність Комітету

07 березня 2019, 13:15

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування С.Власенка зі Святом Весни та Жінки - 8 березня

                                                    Шановне жіноцтво!

Прийміть щирі вітання з весняним святом краси і розквіту, яке символізує любов кожного до матері та доньки, дружини, бабусі, прекрасних колежанок, подруг та коханих.

Гарні наші жінки, такі тендітні, але сильні, ви щоденно даєте нам наснагу змінювати цей світ на краще. Та що там – ви даєте життя самому світу! Саме ви вчите нас любити його, примножувати добрими справами. Ви своєю жіночою порадою та молитвою оберігаєте кожного з нас.

У цей складний для нас час, час війни і неспокою, дай Боже вам, наші матері, аби ваші діти радували вас своїми успіхами і перемогами та завжди поверталися додому живими і здоровими!

Українська жінка – жінка-воїн, адже вона на всіх фронтах: вдома та на полі бою, на фабриці, в кабінеті державотворця, на родючих нивах та на фермах – ви щоденно і невтомно працюєте на благо своєї сім'ї і великої української родини. Ми так цінуємо ті хвилини щастя, коли ви вдома, турбуєтеся про нас та дбаєте про наш затишок, комфорт, аби нам було радісно і тепло. Ваші поради завжди доречні, а мовчанки такі багатослівні, ваша мудрість береже нас від життєвих невдач і помилок.

Наші любі жінки, жінки Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, секретаріату Комітету, щиро вдячний вам за вашу любов до своєї  справи та професіоналізм, розважливість і впевненість!

Весна – час кохання, нових планів на теплу пору року, зрештою, нового життя і шляху розвитку. Сподіваюся, що ця весна дійсно стане початком нового курсу для України і що саме з легкої жіночої руки почнеться період розквіту нашої Батьківщини, її регіонів, міст, селищ і сіл. Вірю, що як легко приходить весна, так легко прийде і такий жаданий час змін та економічного зростання. Адже саможертовність та відданість справі української жінки – фундамент змін та запорука прогресу.

Низький уклін вам за ніжність і ласку, безмежне людське тепло, щирість і шляхетність. Міцного вам здоров’я, радості, весняного настрою, достатку в родинах, творчого натхнення, успіхів і звершень в усіх благородних справах! Кохайте і будьте коханими, ви творці нашого щастя! Вірю у вас і в Україну!

 

З повагою

Сергій  ВЛАСЕНКО