Діяльність Комітету

13 жовтня 2018, 16:00

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування С. Власенка з Днем захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Шановні співвітчизники!
В щоденній ратній праці на передовій і в тилу захисники України, її гордість, в кращих героїчних традиціях свого народу, під покровительством заступниці від ворога, Пресвятої Богородиці, боронять Батьківщину, відстоюють її право на незалежність та суверенітет. 
День захисника України – нагода пригадати історичні перемоги попередніх поколінь, бойові звершення яких є прикладом для нас, покоління, яке веде війну на інформаційному, ідеологічному фронті та в «гарячих точках» Сходу України зі зброєю в руках. День захисника України – нагода у цей день схилити голови перед світлою пам’яттю героїв всіх часів, які полягли в боротьбі за Україну, та подякувати та привітати тих, хто сьогодні боронить нашу країну від агресора.
Повернувшись з бою, по завершенні походу, незалежно від його успішності, українське козацтво відправляло молебень на честь Божої Матері. До сьогодні ми зберегли віру в те, що Богородиця-Покрова, вберігає від куль наших солдат, дає їм сили та зміцнює дух, береже від біди кожного, хто до неї звертається молитвою. Бажаю всім нам, аби наші прохання були почуті!
Від щирого серця бажаю щастя кожній родині, сімейного тепла та здійснення мрій! Будьте здорові та натхненні, примножуйте світ добрими справами! 
Слава захисникам України, нащадкам славного козацького роду!

З повагою
Сергій Власенко