Діяльність Комітету

03 квітня 2018, 09:43

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу та в цілому проект Постанови Верховної Ради України про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області, зміну і встановлення меж Сватівського та Троїцького районів Луганської області (реєстр. №8113)

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу та в цілому проект Постанови Верховної Ради України про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області, зміну і встановлення меж Сватівського та Троїцького районів Луганської області (реєстр. №8113).

         Зазначеним проектом Постанови з метою упорядкування адміністративно-територіальних відносин в сучасних умовах та забезпечення процесу добровільного об’єднання територіальних громад пропонується змінити межі Сватівського та Троїцького районів Луганської області, збільшивши територію Сватівського району на 10015,20 гектара земель за рахунок передачі до його складу 10015,20 гектара земель, що знаходились у віданні Новочервоненської сільської ради Троїцького району, та затвердити територію Сватівського району загальною площею 183944,20  гектара та територію Троїцького району загальною 153294,80 гектара.

Члени Комітету взяли до уваги, що питання про зміну і встановлення меж Сватівського та Троїцького районів Луганської області погоджено Луганською обласною державною адміністрацією, Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією.

За наслідками всебічного обговорення, з’ясування позицій народних депутатів України – членів Комітету, запрошених на засідання осіб, підтримуючи продовження процесу добровільного об`єднання територіальних громад Луганської області, Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України відповідно до пункту 1 частини першої та частини другої статті 114 Регламенту Верховної Ради України проект Постанови Верховної Ради України про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області, зміну і встановлення меж Сватівського та Троїцького районів Луганської області (реєстр. № 8113 від 13.03.2018), внесений народними депутатами України В.Курилом, А.Рекою, М.Федоруком, С.Кудлаєнком, за наслідками розгляду у першому читанні прийняти за основу та в цілому.