Діяльність Комітету

29 березня 2018, 09:46

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України прийняти проект Постанови Верховної Ради України «Про зміну в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж Добропільського району Донецької області (реєстр. № 7310)

     Комітет розглянув на своєму засіданні проект Постанови Верховної Ради України про зміну в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж Добропільського району Донецької області (реєстр. № 7310 від 17.11.2017), внесений народними депутатами України М.Єфімовим, В.Курилом. Зазначеним проектом Постанови з метою упорядкування адміністративно-територіальних відносин в сучасних умовах та забезпечення процесу добровільного об’єднання територіальних громад пропонується змінити межі Добропільського району Донецької області, збільшивши територію Добропільського району на 263,1 гектара земель за рахунок передачі до його складу 263,1 гектара земель, що знаходяться у віданні Білозерської міської ради Добропільської міської ради Донецької області (в тому числі територію міста Білозерське та селища Бокове), та затвердити територію Добропільського району Донецької області загальною площею 95196 гектара.
Під час обговорення питання члени Комітету взяли до уваги, що питання про зміну і встановлення меж Добропільського району Донецької області погоджено Білозерською міською, Добропільською районною радами та Донецькою обласною державною адміністрацією, Донецькою військово-цивільною адміністрацією.
За результатами загального обговорення Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді України відповідно до пункту 1 частини першої та частини другої статті 114 Регламенту Верховної Ради України за наслідками розгляду у першому читанні прийняти за основу та в цілому проект Постанови Верховної Ради України «Про зміну в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж Добропільського району Донецької області» (реєстр. № 7310 від 17.11.2017).