Діяльність Комітету

25 грудня 2017, 08:00

Привітання Голови Комітету Сергія Власенка з Новим роком та Різдвом Христовим

 Шановні колеги і друзі!

 Від усього серця вітаю Вас із довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Ці дні наповнені світлом спільної радості, веселощів, очікування дива, душевного тепла і надій. Напередодні Нового Року слід загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться.

2017 рік був складним: Україна постала перед новими політико-економічними викликами та труднощами. На жаль, суспільство  не відчуло змін на краще, а проведені «реформи»  не відповідають запиту громадян на нову Україну, бо ніхто з нас не відчув позитивного їх впливу. Проте які б складнощі, розчарування і випробування не готував для України складний час року, що минув, хай в спогадах залишаються лише хвилюючі моменти істини, прояву добра. Головне пам’ятати, що саме за нами вибір, в якій країні жити – у кожній думці і вчинку!

Подібно до світлого свята Різдва, нова Україна несе світу мир і світлу надію. У дні Різдва Христового чистими помислами й любов'ю наповнюймо наші серця. Нехай Різдвяні дзвони кличуть до миру й творення. Небо і земля торжествують – Христос народжується, як більш,  ніж два тисячоліття тому, так і сьогодні – у душі кожного з нас. Спокій і злагода нехай приходять до кожної оселі!

Нехай Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік!

Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, добра й радості, людського щастя, вірних друзів, натхнення на нові справи! Нехай у прийдешньому році здійсняться Ваші найдобріші сподівання і прагнення, 2018 рік принесе достаток і добробут Вашим сім’ям, стане часом змін на краще. Нехай панують у ваших домівках взаєморозуміння й любов! Божої ласки та миру кожному з нас!

З повагою

Сергій Власенко