ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту

Головна

Усі новини

21.06.2017

Засідання Комітету 24 травня 2017 року. Початок о 15:00 далi»

19.06.2017

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення (реєстр. № 6466) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України за наслідками розгляду у першому читанні прийняти за основу та в цілому як Закон. далi»

19.06.2017
Початок о 14:00

19 червня 2017 року відбудеться круглий стіл на тему: «Проблематика законодавчого забезпечення створення та діяльності військово-цивільних адміністрацій, діяльності та припинення повноважень органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб у Донецькій та Луганській областях за умови створення військово-цивільних адміністрацій». далi»

15.06.2017

Члени делегації Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування С.Власенко, О.Ледовських, С.Кудлаєнко, М.Федорук, О.Бойко, Ю.Бублик, А.Река, О.Дехтярчук, А.Шкрум, В.Гуляєв, працівники секретаріату Комітету та представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування ознайомились із інститутом омбудсмена парламенту Швеції. далi»

14.06.2017

В рамках ознайомчого візиту народні депутати України - члени Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, працівники секретаріату Комітету та представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування відвідали Парламент Швеції - Ріксдаг, де мали змогу ознайомитись з діяльністю законодавчого органу влади, його комітетів та законодавчим процесом. далi»

12.06.2017

Народні депутати України, члени делегації Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування С.Власенко, О.Ледовських, С.Кудлаєнко, М.Федорук, О.Бойко, Ю.Бублик, А.Река, О.Дехтярчук, А.Шкрум, В.Гуляєв, працівники секретаріату Комітету та представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування на запрошення Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR) та її дочірньої компанії SKL International відвідали з ознайомчим візитом Королівство Швецію. далi»

07.06.2017

Засідання Комітету 24 травня 2017 року. Початок о 15:00 далi»

05.06.2017

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування спільно з Полтавською обласною державною адміністрацією, Полтавською обласною радою, Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад, Центром сприяння розвитку співробітництва територіальних громад та Проектом "Реформа управління на сході України", що виконується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH виступив співорганізатором Полтавського регіонального Форуму міжмуніципального співробітництва, який відбувся 2 червня 2017 року у м.Полтава. далi»

02.06.2017

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування в рамках здійснення контрольної функції долучився до ініціативи Програми Ради Європи "Децентралізація і територіальна консолідація в Україні" та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо проведення 30 травня у м. Чернівці круглого столу "Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: досягнення і нові завдання". далi»

31.05.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів круглий стіл на тему: "Практика застосування Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" на прикладі територіальних громад Хмельницької області", який відбувся у місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області. далi»

29.05.2017
Початок о 10:00

29 травня 2017 року відбудеться виїзне засідання "круглого столу" на тему: "Практика застосування Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" на прикладі територіальних громад Хмельницької області" далi»

24.05.2017

Засідання Комітету 24 травня 2017 року. Початок о 15:00 далi»

17.05.2017
Початок о 14:30

17 травня 2017 року відбудеться тематичне засідання Комітету, присвячене першим підсумкам впровадження Закону України "Про державну службу" від 10.12.2015 №889-VIII далi»

15.05.2017
Початок о 14:00

15 травня 2017 року відбудеться круглий стіл на тему: «Шляхи удосконалення районного рівня адміністративно-територіального устрою України в сучасних умовах проведення реформи децентралізації влади» далi»

12.05.2017

Інформацію Голови Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Миколи Фурсенка щодо діяльності асоціації та стану виконання Закону України "Про асоціації органів місцевого самоврядування" Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування взято до відома. далi»

11.05.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування звернувся до Прем'єр-Міністра України В.Гройсмана з пропозицією взяти на особистий контроль питання збільшення видатків за бюджетною програмою 6741020 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" шляхом внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік". далi»

10.05.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо звітування сільського, селищного, міського голови перед відповідною територіальною громадою (реєстр. №5340), поданий народним депутатом України Юрієм Бубликом за наслідками розгляду в першому читанні повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання. далi»

05.05.2017
Привітання Голови Комітету С.В.Власенка
05.05.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на своєму засіданні взяв до відома інформацію Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України про стан реалізації органами виконавчої влади Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи". далi»

04.05.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту проект Закону України про державну підтримку жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" (реєстр. №4185) за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу. далi»

03.05.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує Парламенту проект Постанови Верховної Ради України "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України №1377-VIII від 19.05.2016 "Про перейменування окремих населених пунктів та районів (щодо зміни назви села: "Попова Гребля" на село: "Гребля")" (реєстр. № 5085) за наслідками розгляду в першому читанні повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання. далi»

28.04.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує Парламенту за наслідками розгляду в першому читанні повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання проект Закону України про внесення змін до статті 51 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо узгодження окремих норм, які стосуються складу виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради (реєстр. №5291) далi»

27.04.2017

Працівники секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Г.Степанян, О.Падалко та Ю.Гарбуз в рамках міжпарламентських зв'язків пройшли стажування в Комісії у справах державного управління і місцевого самоврядування Сейму Латвійської Республіки далi»

27.04.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує Парламенту за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо повноважень місцевих рад (реєстр. №5231) далi»

26.04.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України призначити позачергові вибори окремих сільських та селищних голів на неділю 24 вересня 2017 року. далi»

25.04.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав подання Івано-Франківської обласної ради щодо перейменування села Дубка Далешівської сільської ради Городенківського району Івано-Франківської області на село Дубки. далi»

24.04.2017

Проект Постанови Верховної Ради України про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж Слов'янського району Донецької області (реєстр. №6105) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України за наслідками розгляду у першому читанні прийняти за основу та в цілому. далi»

21.04.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав подання Київської обласної ради щодо перейменування села Великі Прицьки Кагарлицького району Київської області на село Великі Пріцьки. далi»

20.04.2017

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування висловлює сердечні вітання з нагоди 10-річного ювілею Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO. далi»

20.04.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує Парламенту за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо повноважень місцевих рад (реєстр. №5231). далi»

20.04.2017

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про співробітництво територіальних громад" щодо запровадження процедури приєднання до організованого (існуючого) співробітництва територіальних громад (реєстр. №5341), поданий народними депутатами України - членами Комітету Андрієм Рекою та Юрієм Бубликом, Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу. далi»

19.04.2017

Конференція "Реформа децентралізації. Результати та перспективи" в рамках програми USAID РАДА та проекту "Підтримка розвитку місцевого самоврядування в Україні" за підтримки Європейського Союзу та за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування далi»

19.04.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав подання Житомирської обласної ради щодо перейменування села Дібрівка Брусилівського району Житомирської області на село Дубрівка. далi»

18.04.2017

Народні депутати України Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко, Заступник Голови Комітету Сергій Кудлаєнко та голова підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Олександр Дехтярчук провели зустріч зі старшим радником з питань державного управління Консультативної місії Європейського Союзу Сів-Катріне Лейртрьо. далi»

14.04.2017
Привітання голови Комітету Сергія Власенка з Великоднем!
12.04.2017

Засідання Комітету 12 квітня 2017 року. Початок о 15:00 далi»

11.04.2017

У Комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування 10 квітня 2017 року відбулося засідання круглого столу на тему "Партисипативна демократія в системі місцевого самоврядування". далi»

10.04.2017
Початок о 14:00

10 квітня 2017 року відбудеться круглий стіл на тему: "Партисипативна демократія в системі місцевого самоврядування" далi»

05.04.2017

Засідання Комітету 5 квітня 2017 року. Початок о 15:00 далi»

05.04.2017

Голова Комітету Сергій Власенко 4 квітня взяв участь у засіданні Національної консультаційної платформи з питань реформування системи підготовки кадрів органів місцевого самоврядування. далi»

05.04.2017
Звернення Голови Комітету Сергія Власенка з нагоди річниці прийняття Конституції Пилипа Орлика
03.04.2017

3 квітня о 14:00 Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за ініціативи Інституту громадянського суспільства проведе «круглий стіл» на тему: «Правове регулювання співробітництва територіальних громад навколо великих міст України» далi»

03.04.2017

Круглий стіл з питань практики впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад" проведено Комітетом у місті Тульчин Вінницької області. далi»

28.03.2017

Подання Полтавської обласної ради щодо зміни і встановлення меж міста Миргород і Миргородського району Полтавської області підтримано Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

27.03.2017

Народні депутати України, Голова Комітету Сергій Власенко та голова підкомітету з питань місцевого самоврядування Юрій Бублик взяли участь у V Форумі місцевого самоврядування, який відбувся 24 - 25 березня поточного року у місті Львові. далi»

27.03.2017
АНОНС

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування в рамках здійснення контрольної функції проведе 17 травня 2017 року тематичне засідання, присвячене першим підсумкам впровадження Закону України "Про державну службу" від 10.12.2015 № 889-VIII. далi»

22.03.2017

Засідання Комітету 22 березня 2017 року. Початок о 15:00 далi»

14.03.2017

Голова Комітету Сергій Власенко взяв участь в офіційному підписанні Угод про партнерство між Програмою ЄС "U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку" та 12 об'єднаними територіальними громадами щодо створення центрів надання адміністративних послуг. далi»

09.03.2017

Подання Волинської обласної ради щодо перейменування села Буцин Старовижівського району Волинської області на село Буцинь підтримано Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

02.03.2017

Подання Черкаської обласної ради щодо перейменування села Чубівка Носачівської сільської ради Смілянського району Черкаської області на село Ленське підтримано Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

01.03.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування звернувся до Комітету з питань бюджету з пропозицією при підготовці законопроекту про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" передбачити збільшення видатків за бюджетною програмою 6741020 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" задля фінансування місцевих виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. далi»

28.02.2017

Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко згідно з установленим у Верховній Раді України графіком провів особистий прийом громадян. далi»

27.02.2017

Рекомендації комітетських слухань з питань стану реалізації законодавства про адміністративні послуги затверджено Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на засіданні 22 лютого. далi»

27.02.2017

Круглий стіл на тему: "Практика застосування Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" на прикладі територіальних громад Полтавської області" проведено у місті Пирятин Полтавської області Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування спільно з Пирятинською міською радою. далi»

24.02.2017
Початок об 11:00

24 лютого 2017 року відбудеться засідання «круглого столу» на тему: «Практика застосування Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на прикладі територіальних громад Полтавської області». далi»

23.02.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування 22 лютого 2017 року заслухав Звіт про роботу Робочої групи Комітету з доопрацювання проекту Закону України "Про тимчасово окуповану територію України" (реєстр. № 3593-д), який доповів Народний депутат України, Керівник Робочої групи - член Комітету Любомир Зубач. далi»

22.02.2017

Засідання Комітету 22 лютого 2017 року. Початок о 15:00 далi»

22.02.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування спільно з Комітетом з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів засідання круглого столу на тему: "Практика роботи місцевих електронних петицій: підсумки року застосування та шляхи вдосконалення". далi»

20.02.2017

Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко провів зустріч з Першим Секретарем Посольства Швеції в Україні та координатором проектів співробітництва Посольства Швеції в Україні Камераном Худуром. далi»

20.02.2017

20 лютого о 14:00 відбудеться круглий стіл на тему: "Практика роботи місцевих електронних петицій: підсумки року застосування та шляхи вдосконалення" далi»

17.02.2017

Голова підкомітету з питань органів самоорганізації населення, місцевих виборів та інших форм безпосередньої демократії Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Олена Бойко в ефірі програми "ПолітикаUA" парламентського телеканалу "РАДА" представила останні законодавчі новації у сфері місцевого самоврядування в Україні. далi»

16.02.2017

Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко взяв участь у перших загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація об'єднаних територіальних громад". далi»

13.02.2017

08 лютого 2017 року рішенням Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування створено Робочу групу Комітету з доопрацювання проекту Закону України "Про тимчасово окуповану територію України" (реєстр. № 3593-д від 19.07.2016) далi»

08.02.2017

Засідання Комітету 8 лютого 2017 року. Початок о 15:00 далi»

31.01.2017

Забезпечення принципів прозорості та публічності в роботі Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування і його підкомітетів у період п'ятої сесії Верховної Ради України VIII скликання здійснювалось шляхом вільного доступу на їх засідання представників державних органів влади та органів місцевого самоврядування і їх асоціацій, підприємств, установ, організацій, міжнародних і вітчизняних неурядових організацій, науковців, експертів, представників засобів масової інформації, трансляцією засідань Комітету в мережі Інтернет, по телебаченню і радіо, веденням повного аудіозапису та публікацією стенограм засідань Комітету, розміщенням в мережі Інтернет порядків денних та протоколів засідань Комітету, всіх прийнятих актів включно з роз'ясненнями, рекомендаціями, правовою позицією з тих чи інших питань. далi»

30.01.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування впродовж періоду п'ятої сесії Верховної Ради України VIII скликання надавав постійну увагу розгляду звернень громадян, юридичних осіб, органів державної влади та місцевого самоврядування, їх посадових осіб, депутатів місцевих рад, що надходили на його адресу. далi»

27.01.2017

Впродовж п'ятої сесії Верховної Ради України VIII скликання Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування в контексті виконання контрольних повноважень здійснював аналіз практики застосування законодавчих актів, віднесених до предмету його відання, у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, оперативно реагував на обставини, що складалися у відповідних сферах суспільних відносин і потребували його висновків та роз'яснень, визначення позиції або втручання у перебіг ситуації. далi»

26.01.2017

За період роботи п'ятої сесії Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, керуючись статтею 15 Закону України "Про комітети Верховної Ради України", створив 3 робочих групи. далi»

25.01.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування під час п'ятої сесії Верховної Ради України VIII скликання провів 11 засідань Комітету, на яких було розглянуто 53 питання. далi»

24.01.2017

Протягом п'ятої сесії Верховної Ради України VIII скликання Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування розглянув 19 запитів щодо надання публічної інформації з питань, віднесених до його відання. далi»

23.01.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування повторно звернувся до обласних державних адміністрацій з проханням завчасно інформувати Верховну Раду України та Комітет про недоцільність призначення позачергових місцевих виборів в тих громадах, в яких завершена процедура їх добровільного об'єднання. далi»

13.01.2017

Проекти законодавчих актів, які зачіпають загальні питання зміцнення системи місцевого самоврядування, її організаційних та правових аспектів функціонування, а також вирішують окремі конкретні проблеми стосовно столиці України та деяких її регіонів Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує Парламенту розглянути у період роботи VI сесії Верховної Ради України. далi»

12.01.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує Верховній Раді України розглянути у період з 17 по 20 січня 2017 року проекти Законів України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо статусу старости села, селища) (реєстр. № 4742, друге читання) та про внесення змін до деяких законів України щодо набуття повноважень сільських, селищних, міських голів (реєстр. № 4110, друге читання). далi»

11.01.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування звернувся до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з пропозицією взяти під особистий контроль вирішення питання щодо визначення представника Верховної Ради України до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби. далi»

10.01.2017

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування звернувся до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з пропозицією першочергово включити до Розкладу пленарних засідань Парламенту на період з 17 по 20 січня 2017 року проекти законодавчих актів, які сприятимуть подальшій реалізації реформи децентралізації влади в Україні. далi»

30.12.2016
Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка із новорічними святами та Різдвом Христовим!
27.12.2016

Голова підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Олександр Дехтярчук у програмі "Ексклюзив" парламентського телеканалу "РАДА" про відкритість і прозорість процедури обговорення та прийняття проекту Державного бюджету на 2017 рік, про збереження державного фонду регіонального розвитку, про збільшення базових соціальних стандартів, про врахування ризиків, пов'язаних із ситуацією навколо "Приватбанку", про фінансову децентралізацію і особливості формування місцевих бюджетів на 2017 рік (джерела надходжень, трансферти, видатки за галузевою ознакою) тощо. далi»

27.12.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України призначити позачергові вибори окремих сільських, селищних, міських голів на неділю 26 березня 2017 року. далi»

26.12.2016

Член Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Любомир Зубач у програмі "ПолітикаUA" парламентського телеканалу "РАДА" про бюджетну децентралізацію, про ризики у забезпеченні фінансами делегованих та самоврядних повноважень органів місцевого самоврядування наступного бюджетного року, про здобутки, успішні приклади та недоліки при об'єднанні територіальних громад, про формування міст-агломерацій навколо міст обласних центрів, про врахування міжнародного досвіду у діяльності Комітету, про підтримку законодавчого забезпечення реформи децентралізації влади та місцевого самоврядування в Україні Швейцарським бюро співробітництва, Швейцарсько-українським проектом "Підтримка децентралізації в Україні" (DESPRO), про успішну Швейцарію... далi»

26.12.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування створив Робочу групу Комітету з підготовки пропозицій щодо законодавчого врегулювання окремих питань діяльності та припинення повноважень органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб у Донецькій та Луганській областях за умови створення військово-цивільних адміністрацій. далi»

23.12.2016

Заступник Голови Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Кудлаєнко в програмі "Ексклюзив" парламентського телеканалу РАДА з думками про доступність, відкритість і прозорість процедури обговорення проекту Державного бюджету на 2017 рік, його спрямованість на децентралізацію, самостійність місцевих бюджетів, прогнозний ріст їх показників у сферах освіти та медицини, про особливості розгляду питань в Комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, залучення до обговорення та співпраці профільних міністерств, неурядових організацій, в тому числі міжнародних, широке використання досвіду інших країн, аналіз та адаптацію до вітчизняних умов кращих міжнародних практик. далi»

23.12.2016

Члени Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування обговорили проект Закону "Про засади адміністративно-територіального устрою України", який було презентовано на засіданні Комітету 21 грудня Першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеславом Негодою. далi»

22.12.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу та в цілому як Закон проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей добровільного об'єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів (реєстр. № 5520). далi»

21.12.2016

Засідання Комітету 21 грудня 2016 року. Початок о 15:00 далi»

16.12.2016

Позаштатний консультант Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, доктор юридичних наук, професор Владислав Федоренко дав інтерв'ю телеканалу "РАДА", в якому зачепив питання результатів останніх виборів в об'єднаних територіальних громадах, вказав про динаміку об'єднання і попередні підсумки реформи з децентралізації, поінформував про швейцарський досвід вирішення питань місцевого значення, обговорив проблеми становлення і "росту" нових громад, бюджетну децентралізацію як основу реформи місцевої влади, закордонний досвід запровадження партисипаторних місцевих бюджетів, фахову експертизу проектів з використання публічних фінансів далi»

15.12.2016

Відбулась дружня зустріч голови підкомітету з питань органів самоорганізації населення, місцевих виборів та інших форм безпосередньої демократії Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Олени Бойко з представниками делегації Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) далi»

13.12.2016

Проект Закону України про внесення змін до статті 2 Закону України "Про Державний Гімн України" (щодо щоденної трансляції) (реєстр. № 4796) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України за наслідками розгляду в першому читанні відхилити далi»

12.12.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо обов'язкового оприлюднення актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування) (реєстр. № 4142). далi»

09.12.2016

Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко та члени Комітету Микола Федорук і Олександр Дехтярчук взяли участь у Загальних зборах (Конференції) уповноважених представників органів місцевого самоврядування Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України". далi»

08.12.2016

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів 7 грудня Урочисте засідання Комітету з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні. далi»

07.12.2016

Урочисте засідання Комітету 07 грудня 2016 року. Початок о 14:00 далi»

07.12.2016
Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка та членів Комітету з Днем місцевого самоврядування
06.12.2016

Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (реєстр. № 2489) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України прийняти в другому читанні та в цілому. далi»

05.12.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України прийняти в другому читанні та в цілому проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо добровільного приєднання територіальних громад. далi»

30.11.2016

Голова пiдкомiтету з питань органiв самоорганiзацiї населення, мiсцевих виборiв та iнших форм безпосередньої демократії Олена Бойко про навчальний вiзит делегацiї Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування до Швейцарської Конфедерації з метою вивчення кращих практик територiального об'єднання та спiвробiтництва, локальної демократiї. далi»

30.11.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України прийняти у другому читанні та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо статусу старости села, селища. далi»

28.11.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу та в цілому проект Постанови про призначення позачергових виборів Сєвєродонецької міської ради Луганської області (реєстр. №5247). далi»

25.11.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування розглянув подання Одеської обласної ради про перейменування села Дельжилер Татарбунарського району Одеської області. далi»

24.11.2016

Триває навчальний вiзит делегацi? Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування до Швейцарської Конфедерації з метою вивчення кращих практик територiального об'єднання та спiвробiтництва, локально? демократi?, який організований за сприяння та підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні, Швейцарської Агенції з питань розвитку та співробітництва (SDC), Швейцарського центру ресурсів та консультацій з питань розвитку (Skat.) та Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" (DESPRO). далi»

23.11.2016

Делегація Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування перебуває з ознайомчим візитом у Швейцарській Конфедерації з питань децентралізації, об'єднання громад та участі громадян в управлінні державними і місцевими справами. далi»

22.11.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за результатами звіту "Ефективність роботи парламентських комітетів", який підготувала громадянська мережа "Опора", з 32 балами займає перше місце серед парламентських комітетів за рівнем прозорості (94%). далi»

07.11.2016

Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко згідно з установленим у Верховній Раді України графіком провів 31 жовтня особистий прийом громадян. далi»

02.11.2016

Засідання Комітету 2 листопада 2016 року. Початок о 15:00 далi»

31.10.2016

Національний форум "Реформа місцевого самоврядування в Україні: стан та перспективи розвитку", співорганізатором якого виступив Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, відбувся у стінах Парламенту з ініціативи Всеукраїнського громадського об'єднання "Інститут Республіка". далi»

20.10.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів виїзні комітетські слухання з питань стану реалізації законодавства про адміністративні послуги. далi»

19.10.2016

19 жовтня 2016 року відбудуться виїзні комітетські слухання з питань стану реалізації законодавства про адміністративні послуги. Початок о 15:00 далi»

18.10.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу та в цілому проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо статусу працівників секретаріатів депутатських фракцій (груп) (реєстр. №5263). далi»

13.10.2016
Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сегрія Власенка із святом Дня захисника України, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці!
11.10.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування в рамках контрольної функції розглянув інформацію Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України" щодо стану виконання Закону України "Про асоціації органів місцевого самоврядування". далi»

10.10.2016

Інформацію щодо перейменування місцевих рад та адміністративно-територіальних одиниць відповідно до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" заслухано на Комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

10.10.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за результатами звіту "Ефективність роботи парламентських комітетів", який підготувала громадянська мережа "Опора", з 32 балами займає перше місце серед парламентських комітетів за рівнем прозорості (94%). далi»

07.10.2016

Круглий стіл на тему: "Практика застосування Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" на прикладі територіальних громад Одеської області" проведено у місті Біляївка Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування спільно з Біляївською міською радою Одеської області. далi»

07.10.2016

7 жовтня 2016 року об 11:00 відбудеться виїзне засідання "круглого столу" на тему: "Практика застосування Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" на прикладі територіальних громад Одеської області" далi»

07.10.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування розглянув проект Закону про Державний бюджет України на 2017 рік (реєстр. № 5000). далi»

06.10.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на своєму засіданні 5 жовтня в рамках контрольної функції заслухав інформацію Національного агентства України з питань державної служби щодо поточного стану провадження діяльності Комісії з питань вищого корпусу державної служби. далi»

06.10.2016

Голова підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Олександр Дехтярчук взяв участь у конференцї на тему: "Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг". далi»

05.10.2016

Засідання Комітету 5 жовтня 2016 року. Початок о 15:00. далi»

04.10.2016

Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко провів зустріч із заступником директора Канадської програми розвитку, керівником з операційної діяльності Посольства Канади в Україні Дженіфер Купер, координатором проектів Посольства Канади в Україні Іриною Губарець та заступником директора проекту "Експертна підтримка врядування та економічного розвитку" (EDGE) Ксенією Сидоркіною. далi»

28.09.2016

Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко, голова підкомітету з питань органів самоорганізації населення, місцевих виборів та інших форм безпосередньої демократії Олена Бойко та Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода зустрілися з делегацією Латвійської Республіки під головуванням Голови Комісії з питань публічної адміністрації та місцевого врядування Сейму Латвійської Республіки Сергейса Долгополовса. далi»

27.09.2016

Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко провів зустріч із заступником директора відділу сприяння розвитку демократії та врядування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Джефрі Маєрсом, менеджерами програм відділу сприяння розвитку демократії та врядування Агентства Віктором Рачкевичем та Маратом Кюрчевським, а також керівником Проекту "Децентралізація заради кращих результатів та ефективності" ("ДОБРЕ") Бері Рідом та його заступницею Юлією Єсмухановою. далi»

26.09.2016

Подання Закарпатської обласної ради щодо перейменування міста Мукачеве Закарпатської області на місто Мукачево підтримано Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

21.09.2016

Засідання Комітету 21 вересня 2016 року. Початок о 15:00. далi»

15.09.2016

Члени Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, які перебувають з ознайомчим візитом у Французькій Республіці, відвідали м. Хагенау та м. Кольмар. далi»

14.09.2016

В рамках ознайомчого візиту до Французької Республіки делегація Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провела низку зустрічей з представниками керівництва Ради Європи. далi»

13.09.2016

Делегація Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування у складі народних депутатів України С.Власенка, С.Кудлаєнка, В.Курила, О.Бойко, О.Дехтярчука, А.Реки, М.Федорука, А.Шкрум, В.Гуляєва, Л.Зубача в рамках ознайомчого візиту до Французької Республіки з питань міжмуніципального співробітництва та законодавчого забезпечення діяльності інститутів префектів зустрілась з префектом департаменту Мозель п.Емануелем Бертьє та субпрефектом регіону Ельзас-Шампань-Арденни-Лотарингія п.Міландою Пантік. далi»

08.09.2016

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на своєму засіданні 8 вересня 2016 року одноголосно схвалив Роз'яснення щодо застосування положень законів України у частині проведення перших місцевих виборів у об'єднаних територіальних громадах, розташованих на території суміжних районів, та у разі добровільного об'єднання територіальної громади міста обласного значення із територіальними громадами інших сіл, селищ, міст без внесення змін до меж відповідних районів далi»

07.09.2016
Засідання Комітету 7 вересня 2016 року

Початок о 15:00 далi»

23.08.2016
Вітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України
29.07.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування затвердив План роботи Комітету на період п'ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2016 року - січень 2017 року). далi»

28.07.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування затвердив Звіт про роботу за четверту сесію Верховної Ради України восьмого скликання (лютий - липень 2016 року). далi»

27.07.2016

Проект Постанови Верховної Ради України про внесення змін до Постанови Верховної Ради України № 1377-VIII від 19.05.2016 р. "Про перейменування окремих населених пунктів та районів" (щодо перейменування міста Комсомольськ Полтавської області) (реєстр. №4883) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за наслідками розгляду у першому читанні відхилити. далi»

26.07.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту проект Постанови Верховної Ради України про внесення змін до Постанови Верховної Ради України від 12.05.2016 №1353-VIII "Про перейменування деяких населених пунктів" (реєстр. №4830) за наслідками розгляду у першому читанні відхилити. далi»

25.07.2016

Проект Закону України про внесення змін до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо погодження надання надр у користування (реєстр. №4557) не підтримано Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та рекомендовано Верховній Раді України за наслідками його розгляду у першому читанні повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання. далi»

22.07.2016

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про адміністративні послуги" щодо фінансування діяльності центрів надання адміністративних послуг з реєстр. №4058 підтримано Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та рекомендовано Верховній Раді України за наслідками його розгляду у першому читанні прийняти за основу. далi»

22.07.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту проект Постанови Верховної Ради України про внесення змін до Постанови Верховної Ради України від 19.05.2016 "Про перейменування окремих населених пунктів та районів" (щодо перейменування населених пунктів у Черкаській області) (реєстр. № 4829) за наслідками розгляду у першому читанні відхилити. далi»

21.07.2016

Подання Одеської обласної ради щодо перейменування села Матроська Ізмаїльського району Одеської області на село Матроска підтримано Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

20.07.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України за наслідками розгляду у першому читанні прийняти за основу проект Закону України "Про державні символи України, порядок їх використання та захисту" (реєстр. №4103-1). далi»

19.07.2016

Подання Чернігівської обласної ради щодо перейменування села Данине Ніжинського району Чернігівської області на село Данина підтримано Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

18.07.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав Рекомендації парламентських слухань на тему: "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи" та доручив народним депутатам України - членам Комітету розробити і внести на розгляд Верховної Ради України відповідний проект Постанови. далi»

15.07.2016

Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо статусу старости села, селища (реєстр. №4742) підтримано Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та рекомендовано Верховній Раді України за наслідками розгляду у першому читанні прийняти за основу. далi»

14.07.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов зміни меж районів у процесі добровільного об'єднання територіальних громад (реєстр. №4676). далi»

13.07.2016
Засідання Комітету 13 липня 2016 року

Початок о 14:00 далi»

12.07.2016
Засідання Комітету 12 липня 2016 року

Початок о 14:15 далi»

11.07.2016

Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо добровільного приєднання територіальних громад (реєстр. №4772) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу. далi»

06.07.2016
Засідання Комітету 06 липня 2016 року

Початок о 15:00 далi»

24.06.2016
Привітання голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики на місцевого самоврядування Сергія Власенка з Днем Конституції України
23.06.2016
Привітання Голови Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка з Днем державної служби
21.06.2016

Народний депутат України, Заступник Голови Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Кудлаєнко та працівники секретаріату Комітету З.Семеген та М.Семеген взяли участь у засіданні Наглядового комітету Проекту "Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні", що реалізується Академією Фольке Бернадотта за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку Sida, який відбувся 18 червня 2016 року у м. Одеса. далi»

14.06.2016

Народні депутати Украіїни, члени Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провели зустріч з делегацією Комісії Сейму Республіки Польща з питань територіального самоврядування та регіональної політики. далi»

10.06.2016

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування спільно з Полтавською обласною державною адміністрацією, Полтавською обласною радою та за сприяння і підтримки Проекту "Реформа управління на сході України", що впроваджується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, 10 червня у місті Полтава провів круглий стіл з питань впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад". далi»

06.06.2016

Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко зустрівся з делегацією Офісу з питань багатопартійності Вестмінстерської фундації за демократію зі Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, у складі діючих і колишніх парламентарів Парламенту Великобританії, парламентів Шотландії і Північної Ірландії та співробітників Офісу. далi»

06.06.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендуватиме Парламенту за наслідками розгляду у першому читанні прийняти за основу проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо внесення змін до тексту Присяги (реєстр. №4514), поданий народним депутатом України Юрієм Бубликом. далi»

03.06.2016

Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко зустрівся зі Спеціальним радником Уряду України з питань децентралізації Даніелем Попеску (Рада Європи), під час якої були обговорені питання співпраці з Радою Європи в процесі реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади. далi»

01.06.2016

Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко провів зустріч із заступником керівника Проекту "Реформа управління на сході України", який виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) Тарасом Журавлем, незалежним експертом Проекту Штефаном Дрегером та керівником місії Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) Арлетт Стоянович. далi»

31.05.2016

31 травня відбулося засідання підкомітету з питань регіональної політики, місцевих бюджетів та комунальної власності Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

26.05.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту проект Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України "Про державні нагороди України" щодо запровадження медалі "За участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи" (реєстр. №3494) за наслідками розгляду в першому читанні повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання. далi»

25.05.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту проект Закону України "Про Державний Герб України" (реєстр. № 4035) повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання. далi»

24.05.2016

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відзначення та встановлення додаткових гарантій добровольцям антитерористичної операції) (реєстр. №2837) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту за наслідками розгляду в першому читанні повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання. далi»

23.05.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту проект Закону України про внесення змін до статті 8 Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" (щодо приведення положення про призначення місцевих виборів у відповідність з чинним законодавством) (реєстр. №2473а) за наслідками розгляду у першому читанні відхилити. далi»

16.05.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування 16 травня 2016 року провів круглий стіл на тему: "Обговорення питань правового регулювання статусу старост в об'єднаних територіальних громадах". далi»

12.05.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту проект Закону про призначення позачергових виборів Львівського міського голови (реєстр. №3624) за наслідками розгляду в першому читанні відхилити. далi»

29.04.2016
Привітання з Великодніми святами Голови Комітету Сергія Власенка
29.04.2016

Робочу групу по забезпеченню проведення 15 червня 2016 року парламентських слухань на тему: "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи" створено у Комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

28.04.2016

Подання Полтавської обласної ради щодо перейменування села Падалки Гожулівської сільської ради Полтавського району Полтавської області на село Біологічне підтримано Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

27.04.2016

Проект Закону про проведення позачергових виборів Миколаївського міського голови (реєстр. №3690), поданий народними депутатами України М.Папієвим, О.Нечаєвим та С.Ларіним, Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендуватиме Верховній Раді України за наслідками розгляду в першому читанні відхилити. далi»

26.04.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо встановлення державних нагород України для відзначення громадян за особисті заслуги перед Україною) (реєстр. №2417) за наслідками розгляду в першому читанні повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання. далi»

25.04.2016

У Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування під головуванням Голови Комітету Сергія Власенка відбулося спільне засідання двох робочих груп Комітету - з розробки концепції реформування та розвитку нагородної справи України і щодо законодавчого врегулювання порядку використання та опису державних символів України. далi»

25.04.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування затвердив Роз'яснення щодо застосування деяких положень Закону України "Про державну службу" в частині порядку оформлення втрати статусу державного службовця окремими категоріями працівників державних органів. далi»

20.04.2016

Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо виборів старост (реєстр. №4091), внесений народними депутатами України О.Бойко, О.Ледовських, І.Куліченком, Г.Кривошеєю, М.Федоруком, В.Гуляєвим Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу. далi»

19.04.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо повноважень у сфері забезпечення професійно-технічної освіти) (реєстр. №3840) за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу. далi»

12.04.2016

Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко провів зустріч з директором Швейцарського бюро співробітництва в Україні п. Х.Таушем, радником з питань безпеки людини Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні п. Н.Рютче, керівником Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" (DESPRO) п. О.Гарнець, координатором проектів та експертами цих інституцій. далi»

08.04.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів 7 квітня 2016 року своє виїзне засідання у місті Львові, на якому розглянув питання вдосконалення законодавчого забезпечення діяльності старост та сільських, селищних, міських голів. далi»

07.04.2016

Народні депутати України - члени Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко, Віталій Курило, Сергій Кудлаєнко, Олена Бойко, Юрій Бублик, Микола Федорук, Олександр Дехтярчук, Альона Шкрум, Андрій Река, Олег Березюк, Василь Гуляєв і Любомир Зубач взяли участь у IV-му Форумі місцевого самоврядування, який проходить у місті Львові за ініціативи Львівської міської ради далi»

06.04.2016

Члени Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування під час візиту до Республіки Польща провели зустріч з Віце-маршалком Сейму Республіки Польща, співголовою українсько-польської міжпарламентської асамблеї Ришардом Терлецьким далi»

06.04.2016

В рамках візиту до Республіки Польща народні депутати України - члени Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування зустрілися із заступником директора Бюро Асоціації польських повітів Гжегожем Кубальським далi»

06.04.2016

Делегація Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування зустрілася із заступником державного секретаря Міністерства внутрішніх справ та адміністрації Республіки Польща Себастіаном Хвалеком та представниками Департаменту місцевого самоврядування далi»

06.04.2016

Члени Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування зустрілися з радником Президента Республіки Польща Уршулою Дорошевською, заступником Директора Бюро з міжнародних справ Канцелярії Президента Республіки Польща Марчіном Пшидачем та експертом Бюро Анною Гурскою далi»

05.04.2016

Відбулася зустріч членів Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування з членами Президії та головами підкомісій Комісії з питань територіального самоврядування та регіональної політики та експертами Бюро законотворчості канцелярії Сейму під час візиту до Республіки Польща. далi»

04.04.2016

Члени Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування в рамках візиту до Республіки Польща відвідали Національну школу державного управління (KSAP) та зустрілися з її директором Яном Паствою. далi»

31.03.2016

Заява членів Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
про хід впровадження реформи децентралізації влади та стан її виконання в частині передачі органам місцевого самоврядування повноважень у сферах державної реєстрації, державного архітектурно-будівельного контролю, державного земельного кадастру далi»

31.03.2016
Засідання Комітету 31 березня 2016 року

Початок о 14.20 далi»

30.03.2016
Засідання Комітету 30 березня 2016 року

Початок о 15.00 далi»

29.03.2016

Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко 28 березня 2016 року провів особистий прийом громадян у Верховній Раді України за участю працівників секретаріату Комітету. далi»

23.03.2016

Голова підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Олександр Дехтярчук провів у місті Рівне круглий стіл з обговорення практики впровадження Закону Украіни "Про адміністративні послуги". далi»

22.03.2016

Народні депутати України - члени Комітету Олександр Дехтярчук та Андрій Река взяли участь у Форумі місцевого розвитку "Об'єднанні територіальні громади як перспективний напрямок розвитку місцевого самоврядування", що відбувся у місті Дубно Рівненської області. далi»

22.03.2016

Проект Закону України про внесення зміни до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо гарантування виступу сільських, селищних, міських голів, в тому числі голів об'єднаних територіальних громад, голів районних рад на пленарних засіданнях рад (реєстр. №3666) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендуватиме Парламенту за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу. далi»

21.03.2016

Парламентський Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України" об'єднують зусилля для прискорення процесу децентралізації влади в Україні. далi»

18.03.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на виконання положень Закону України "Про державну службу" розглянув та підтримав кандидатуру Василькевича Ярослава Івановича - керівника Секретаріату Конституційного Суду України до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби. далi»

17.03.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування запропонував Київській міській раді та Київській міській державній адміністрації з однієї сторони та Київській обласній раді та Київській обласній державній адміністрації з іншої, провести на базі та за участі Комітету переговорний процес та підготовчу роботу з питання встановлення меж міста Києва та суміжних меж Київської області. далi»

16.03.2016
Засідання Комітету

Засідання Комітету 16 березня 2016 року. далi»

10.03.2016

Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко провів засідання Робочої групи з питання законодавчого врегулювання державних символів України. далi»

08.03.2016
ПРИВІТАННЯ Голови Комітету Сергія ВЛАСЕНКА зі святом весни та жінки, Днем 8 Березня!
04.03.2016

Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування 3 березня 2016 року у місті Ірпінь Київської області проведено круглий стіл на тему: "Проблеми і перспективи законодавчого регулювання служби в органах місцевого самоврядування". далi»

03.03.2016

Народний депутат України, голова підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Олександр Дехтярчук взяв участь у навчальному семінарі для представників об’єднаних територіальних громад з питань утворення та облаштування центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), який відбувся 3 березня 2016 року у місті Рівне. далi»

02.03.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування звернувся до Прем'єр-міністра України А.Яценюка та Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету А.Павелка з проханням при підготовці законопроекту про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" передбачити також збільшення видатків за бюджетною програмою 6741020 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" на 30000,0 тис. гривень. далi»

01.03.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту призначити позачергові вибори окремих міських, селищних та сільських голів на неділю 22 травня 2016 року та прийняти відповідні постанови Верховної Ради України. далi»

29.02.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування запропонував Голові Верховної Ради України повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи без його включення до порядку денного сесії та розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України як такий, що суперечить положенням Конституції України проект Постанови про позбавлення державних нагород України та інших форм відзначення осіб, які сприяли чи підтримували збройну агресію Російської Федерації проти України або своїми діями створили загрозу національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України (реєстр. №2858). далi»

26.02.2016

Чергове засідання Робочої групи Комітету з розробки концепції реформування та розвитку нагородної справи України відбулося під головуванням Голови Комітету Сергія Власенка у Комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

24.02.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує Парламенту проект Постанови про призначення чергових виборів депутатів окремих районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад Донецької та Луганської областей та відповідних сільських, селищних, міських голів (реєстр. №3780) за наслідками розгляду в першому читанні відхилити. далi»

23.02.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує Парламенту проект Закону України про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо поіменних голосувань на засіданнях виконкомів місцевих рад) (реєстр. №3554) за наслідками розгляду в першому читанні повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання. далi»

22.02.2016

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо порядку та підстав розпуску виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради) (реєстр. №2800) Комітет запропонував повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи без його включення до порядку денного сесії та розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України як такий, що суперечить положенням Конституції України. далi»

18.02.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування утворив Робочу групу Комітету з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України "Про Державний Прапор України" (реєстр. № 3334). далi»

16.02.2016

Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко провів зустріч з Керівником Офісу з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України, що підтримується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Вестмінстерською фундацією за демократію (WFD) Олегом Олійником. далi»

15.02.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування схвалив роз'яснення щодо можливості обрання одного старости виборцями декількох населених пунктів об'єднаної територіальної громади на підставі рішення відповідної місцевої ради. далi»

12.02.2016

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо персональної матеріальної відповідальності посадових та службових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування" (реєстр. №3309) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендуватиме Верховній Раді України за наслідками розгляду в першому читанні повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання. далi»

11.02.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування схвалив Роз'яснення процедури набуття повноважень сільським, селищним, міським головою. далi»

10.02.2016

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо вдосконалення законодавства в сфері відзначення громадян за особисті заслуги перед Україною) (реєстр.№2140а), поданий народними депутатами України Ю.Мамчуром та О.Дехтярчуком, Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендуватиме Верховній Раді України за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу. далi»

08.02.2016

Ініціативу народного депутата України, секретаря Комітету Олексія Гончаренка про проведення 13 квітня 2016 року парламентських слухань на тему: "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи" одноголосно підтримано народними депутатами України - членами Комітету. далi»

05.02.2016

Друге засідання Робочої групи Комітету з розробки концепції реформування та розвитку нагородної справи України відбулося під головуванням Голови Комітету Сергія Власенка у Комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

05.02.2016

Заступник голови Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Кудлаєнко взяв участь в Робочому експертному засіданні з питань реалізації законів України у сфері адміністративних послуг, а також Рекомендацій слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо реалізації законодавства про адміністративні послуги, що відбулися 1-2 грудня 2015 року у м. Вінниці. далi»

05.02.2016

Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко провів зустріч з Директором Шведсько-українського проекту Академії Фольке Бернадотта (FBA) "Місцеве самоврядування і верховенство права в Україні" п. Шейном Квінном та координатором проекту в Україні Юлією Седик. далi»

05.02.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на своєму засіданні 3 лютого розглянув звернення Голови делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні п.Алана Ешлімана щодо підтримки запропонованого ним проекту розробки посібника для народних депутатів України з поглиблення їхніх знань у сфері міжнародного гуманітарного права та сприяння повазі до вказаного права і визначення у зв'язку з цим уповноваженого представника від Комітету для участі в неофіційній робочій групі з підготовки вказаного посібника. далi»

04.02.2016

За ініціативою Голови Комітету Сергія Власенка одноголосним рішенням Комітету від 3 лютого 2016 року затверджено Звернення народних депутатів України - членів Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування до депутатів Київської міської ради щодо увіковічення пам'яті Бориса Нємцова. далi»

01.02.2016

У Комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування відбулося перше засідання Робочої групи з розробки концепції реформування та розвитку нагородної справи України за участі народних депутатів України - членів Комітету, фахівців Інституту законодавства Верховної Ради України, науковців, експертів, працівників секретаріату Комітету. далi»

01.02.2016

Народний депутат України, Заступник голови Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Кудлаєнко взяв участь у Всеукраїнському форумі "Е-урядування 2016: Як зробити органи влади інноваційними?", який відбувся 29 січня у м.Києві та був організований Центром політичних студій та аналітики, Міжнародним фондом "Відродження". далi»

29.01.2016

За період роботи третьої сесії Верховної Ради України VIII скликання (вересень 2015 р. - лютий 2016 р.) шість підкомітетів Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування забезпечили попередній розгляд і подання на засідання Комітету 34 проектів законів України та постанов Верховної Ради України, щодо яких Комітет визначався головним та 10 законопроектів, щодо яких головними визначалися інші комітети. далi»

28.01.2016

Народний депутат України, голова підкомітету з питань регіональної політики, місцевих бюджетів та комунальної власності Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Андрій Река провів зустріч з міжнародним експертом Проекту "Реформа управління на сході України", який виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) Штефаном Дрегером та головою Центру сприяння розвитку співробітництва територіальних громад В'ячеславом Толковановим. далi»

26.01.2016

Народний депутат України, голова підкомітету з питань місцевого самоврядування Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Юрій Бублик бере участь у ІХ Форумі "Європа - Україна", який проходить 24 - 26 січня у місті Лодзь, Польська Республіка. далi»

25.01.2016

Впродовж третьої сесії Верховної Ради України VIII скликання Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування в контексті виконання контрольних повноважень здійснював у межах предмету відання аналіз практики застосування законодавчих актів у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, оперативно реагував на обставини, що складалися у відповідних сферах суспільних відносин і потребували його висновків, визначення позиції або втручання у перебіг ситуації. далi»

21.01.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування впродовж третьої сесії Верховної Ради України VIII скликання організував та виступив співорганізатором ряду круглих столів, семінарів, конференцій, форумів та провів 2 комітетські слухання. далi»

16.01.2016

За період роботи третьої сесії Верховної Ради України VIII скликання (вересень-лютий) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, керуючись статтею 15 Закону України "Про комітети Верховної Ради України", створив 4 робочих групи. далi»

14.01.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування протягом роботи третьої сесії Верховної Ради України VIII скликання (вересень-лютий) розглянув 10 запитів щодо надання публічної інформації з питань, віднесених до предмету його відання, відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації". далi»

12.01.2016

Народні депутати України - члени Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та працівники секретаріату Комітету висловлюють глибоке співчуття старшому консультанту секретаріату Комітету Падалко Оксані Володимирівні у зв'язку із втратою чоловіка - Віталія Костянтиновича, який виконував військовий обов'язок, перебуваючи у зоні проведення антитерористичної операції. далi»

12.01.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування заслухав інформацію голови підкомітету з питань регіональної політики, місцевих бюджетів та комунальної власності Андрія Реки щодо моніторингу реалізації Закону України "Про співробітництво територіальних громад". далi»

11.01.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування одноголосно схвалив рекомендації слухань на тему: "Удосконалення правового регулювання нагородної справи України". далi»

06.01.2016

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування розглянув пропозиції органів місцевого самоврядування та рекомендації Українського інституту національної пам'яті щодо перейменування населених пунктів та районів у зв'язку з необхідністю приведення їх назв у відповідність із вимогами Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки". далi»

05.01.2016

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо формування та затвердження структури та штатів органів місцевого самоврядування) (реєстр. №2012а) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендуватиме Верховній Раді України за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу. далi»

04.01.2016

Рекомендації слухань щодо реалізації законодавства про адміністративні послуги затверджено у Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

31.12.2015
Привітання Голови Комітету Сергія Власенка з Новим 2016 роком!
30.12.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонуватиме Парламенту за наслідками розгляду в першому читанні повернути проект Закону України про внесення зміни до Закону України "Про адміністративні послуги" щодо особливостей надання адміністративних послуг у Донецькій області на період проведення антитерористичної операції (реєстр. №3242) суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання. далi»

29.12.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування в строки, визначені Регламентом Верховної Ради України, передав на підпис Голові Верховної Ради України Володимиру Гройсману прийнятий Парламентом 23 грудня 2015 року в другому читанні та в цілому Закон України "Про позачергові вибори Криворізького міського голови". далi»

29.12.2015

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових" (реєстр. №3149) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу та в цілому. далi»

22.12.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування розглянув в межах предмету свого відання проект Закону України про Державний бюджет України на 2016 рік (реєстр. №3000 від 11.12.2015 р., доопрацьований), поданий Кабінетом Міністрів України. далi»

18.12.2015

Проект Закону України про позбавлення проросійських та просепаратиських діячів культури України звання "Народний артист України" (реєстр. №3016) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування вирішив повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи без його включення до порядку денного сесії та розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України. далi»

17.12.2015

Народний депутат України, голова підкомітету з питань місцевого самоврядування Юрій Бублик взяв участь у науково-практичному семінарі з обміну кращими практиками на тему: "Центри надання адміністративних послуг як механізми забезпечення принципів верховенства права", який відбувся у м.Харкові в межах проекту "Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні", що реалізується Академією Фольке Бернадотта в партнерстві з Асоціацією малих міст України та Центром Разумкова за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку (SIDA). далi»

17.12.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендуватиме Верховній Раді України проект Постанови Верховної Ради України про встановлення парламентського контролю за реформуванням державної служби в Україні та сприяння імплементації європейських принципів урядування (реєстр. №3452) за наслідками розгляду в першому читанні повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання. далi»

16.12.2015

Народний депутат України, голова підкомітету з питань органів самоорганізації населення, місцевих виборів та інших форм безпосередньої демократії Олена Бойко взяла участь у відкритому громадсько-політичному Форумі "25 років місцевому самоврядуванню в Україні: Час для децентралізації". далi»

16.12.2015

Робочу групу з розробки концепції реформування та розвитку нагородної справи України утворено у Комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

16.12.2015

Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко взяв участь в урочистому заході з нагоди 30-річчя відкриття для підписання Європейської хартії місцевого самоврядування та 20-річчя членства України в Раді Європи, який був організований Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в рамках проекту "Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні" та Плану дій Ради Європи для України на 2015 - 2017 роки. далi»

15.12.2015

Проект Закону України "Про Державний Прапор України" (реєстр. №3334), поданий Кабінетом Міністрів України, Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендуватиме Парламенту України прийняти за основу. далi»

14.12.2015

Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко та Завідувач секретаріату Комітету Анжела Малюга 11 грудня 2015 року взяли участь у засіданні Наглядової ради Програми Ради Європи "Децентралізація і територіальна консолідація в Україні", яке відбулося в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. далi»

11.12.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонуватиме Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо забезпечення права на пільговий проїзд найменш захищеним верствам населення) (реєстр. №2919) за наслідками розгляду в першому читанні повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання. далi»

10.12.2015

Проект Закону України про внесення зміни до статті 58 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо окремих питань здійснення керівництва виконавчими апаратами обласних та районних рад у Донецькій та Луганській областях (реєстр. №3381) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує Парламенту за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу. далi»

09.12.2015

Громадянська мережа ОПОРА за результатами моніторингу роботи парламентських комітетів визначила Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування найбільш прозорим за своєю діяльністю (27,5 балів/76,4%). далi»

07.12.2015

З нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні Почесними грамотами Верховної Ради України нагороджено народних депутатів України - членів Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування: голову підкомітету з питань місцевого самоврядування Юрія Бублика, голову підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Олександра Дехтярчука та члена комітету Василя Гуляєва. далi»

07.12.2015
ПРИВІТАННЯ Голови Комітету Сергія ВЛАСЕНКА з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні
04.12.2015

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" (в частині затвердження Перспективних планів формування спроможних громад) (реєстр. № 3095) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує за наслідками розгляду в першому читанні відхилити. далi»

03.12.2015

Подання Чернігівської обласної ради щодо перейменування села Бихальцохівка Малолиственської сільської ради Ріпкинського району Чернігівської області на село Бихольцохівка підтримано членами Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

02.12.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів 1 та 2 грудня виїзні комітетські слухання з питань реалізації законодавства України про адміністративні послуги у м.Вінниця. далi»

02.12.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонуватиме Верховній Раді України підтримати проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" (щодо забезпечення державної підтримки добровільного об'єднання територіальних громад) (реєстр. №3390), внесений народним депутатом України М.Федоруком. далi»

01.12.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України за наслідками розгляду у першому читанні прийняти проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)" щодо поновлення єдиного порядку обчислення скликань (реєстр. № 2294а) за основу. далi»

24.11.2015

Комітетські слухання "Удосконалення правового регулювання нагородної справи України" проведено 23 листопада 2015 року Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

17.11.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендуватиме Верховній Раді України проект Закону України про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання (реєстр. №2467) за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу. далi»

16.11.2015

Проект Закону про органи самоорганізації населення (реєстр.№2466) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за наслідками розгляду в першому читанні пропонує Парламенту прийняти за основу. далi»

13.11.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує за наслідками розгляду в першому читанні повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо реорганізації та ліквідації навчально-виховних закладів державної та комунальної форм власності за погодженням територіальних громад" (реєстр. №2174). далi»

12.11.2015

Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо вимог до кандидатів на посади сільських, селищних та міських голів (реєстр. №2030а) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує відхилити. далi»

11.11.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування відклав розгляд проекту Постанови "Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж міста Маріуполь та Волноваського району Донецької області" (реєстр. №3091) до завершення виборчого процесу чергових виборів депутатів Маріупольської міської ради та Маріупольського міського голови Донецької області. далi»

10.11.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує Парламенту проект Закону України про внесення змін до статті 21 Закону України "Про державну службу" (щодо обов'язкового оприлюднення в Інтернеті інформації про вакантні посади державної служби) (реєстр. №2427а) за наслідками розгляду у першому читанні відхилити. далi»

09.11.2015

Подання Луганської обласної ради щодо зміни і встановлення меж міста Гірське Попаснянського району Луганської області підтримано Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

06.11.2015

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо процедури позбавлення державних нагород згідно з Законом України "Про санкції") (реєстр. №2266а), поданий народними депутатами України С.Висоцьким, А.Герасимовим, І.Геращенко, М.Іоновою, Ю.Луценком, Д.Лубінцем, А.Левусом пропонується за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу. далi»

06.11.2015

Інформацію Рахункової палати щодо результатів аудиту використання субвенції з державного бюджету міському бюджету міста Києва на виконання функцій столиці у 2014 році Комітетом взято до відома та рекомендовано Кабінету Міністрів України врахувати пропозиції Рахункової палати щодо необхідності внесення змін до статті 4 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" у частині визначення пріоритетом використання коштів субвенції на виконання функцій столиці, розвиток столичної інфраструктури. далi»

05.11.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує Парламенту проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо кількісного складу виконавчих комітетів місцевих рад) (реєстр. №2399а), за наслідками розгляду в першому читанні відхилити. далi»

05.11.2015

Інформацію Рахункової палати щодо використання коштів Державного бюджету України на забезпечення діяльності органів державного управління у 2013 - 2014 роках Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування взято до відома. далi»

04.11.2015

Проект Постанови Верховної Ради України про здійснення заходів щодо комплексного реформування державної служби в Україні (реєстр. №2552а) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує за наслідками розгляду у першому читанні відхилити. далi»

04.11.2015

Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування відповідно до частини першої статті 13 та частини третьої статті 21 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" схвалено роз'яснення стосовно процедури звітування сільським, селищним, міським головою та депутатами сільської, селищної, міської ради перед відповідною територіальною громадою. далi»

03.11.2015

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо порядку призначення голови Київської міської державної адміністрації) (реєстр.№ 2128а) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за наслідками розгляду у першому читанні пропонує відхилити. далi»

02.11.2015

Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за підтримки Європейського Союзу та з ініціативи Лабораторії законодавчих ініціатив проведено семінар-круглий "Реформа державної служби в контексті всеохоплюючої реформи державного управління в Україні". далi»

02.11.2015

Робочу групу Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування для підготовки комітетських слухань з обговорення практики впровадження Закону України "Про адміністративні послуги" створено у Комітеті. далi»

02.11.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав подання Тернопільської обласної ради щодо зміни і встановлення меж міста Бережани Тернопільської області. далi»

27.10.2015

Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко провів зустріч з директором по Європі і Євразії у головному офісі компанії Кімонікс Інтернешнл (Chemonics International), що виконує багато проектів за фінансування з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в усьому світі п. Енн Бойл. далi»

19.10.2015

Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко та Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря провели зустріч з міжнародними спостерігачами та представниками громадських організацій. далi»

13.10.2015

Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко 13 жовтня 2015 року провів особистий прийом громадян у Верховній Раді України за участю працівників секретаріату Комітету. далi»

23.09.2015

В рамках передбаченої законодавством контрольної функції парламентських комітетів, Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко та голова підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Комітету Олександр Дехтярчук відвідали 22 вересня 2015 року місто Тернопіль, де провели низку зустрічей з керівництвом обласної ради та обласної державної адміністрації, керівниками депутатських фракцій та груп, головами постійних депутатських комісій Тернопільської обласної ради, головами районних рад та представниками новоутворених об'єднаних територіальних громад, експертами офісу реформ далi»

22.09.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав подання Одеської обласної ради щодо віднесення міста Балта Балтського району Одеської області до категорії міст обласного значення. далi»

21.09.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування затвердив склад Робочої групи Комітету з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг (реєстр. №2984). далi»

18.09.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендував Верховній Раді України за наслідками розгляду в першому читанні повернути проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" щодо особливостей відкликання депутата місцевої ради за рішенням місцевої організації партії (реєстр. №2154а) суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання. далi»

17.09.2015

Проект Закону України про особливості управління окремими територіями Донецької та Луганської областей (реєстр. №2435) рекомендовано Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховній Раді України за наслідками розгляду в першому читанні відхилити. далi»

11.09.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування обрав народного депутата України Л.Зубача членом підкомітетів з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою, з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород, з питань місцевого самоврядування. далi»

10.09.2015

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" (щодо розширення критеріїв віднесення населених пунктів до категорії гірських та надання державних гарантій) (реєстр. №2469) рекомендовано Верховній Раді України за наслідками розгляду в першому читанні повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання. далi»

09.09.2015

Народного депутата України, голову підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород О.Дехтярчука делеговано до складу Робочої групи, яка буде створена у Комітеті з питань промислової політики та підприємництва з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (реєстр. № 2983). далi»

09.09.2015

Проект Закону України про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" (реєстр. №2067а) рекомендовано Верховній Раді України за наслідками розгляду в першому читанні відхилити. далi»

08.09.2015

Проект Постанови Верховної Ради України про внесення зміни до пункту 4 Постанови Верховної Ради України "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році" (реєстр. №3017) та проект Закону про внесення зміни до пункту 4 Розділу XV Прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про місцеві вибори" (реєстр. №3018) внесено народними депутатами України - членами Комітету на розгляд Парламенту. далi»

08.09.2015

Робочу групу з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг утворено у Комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

07.09.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендуватиме Парламенту прийняти за основу та в цілому проект Закону України "Про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо поіменних голосувань) (реєстр. №2016а), поданий народними депутатами України Г.Гопко, С.Власенком, С.Заліщук, С.Лещенком, М.Найєм, Н.Кацер-Бучковською, Ю.Бабієм, В.Романюком, Р.Заставним, О.Продан. далi»

03.09.2015

Голова Комітету Сергій Власенко провів зустріч з радником Посольства Республіки Польща в Україні п. Маріушем Краєвскі та Директором Офісу Фонду міжнародної солідарності "Solidarity Fund PL" у м. Києві п. Маркіяном Желяком. далi»

01.08.2015

Планом роботи Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на третю сесію Верховної Ради України VIII скликання передбачено проведення ряду круглих столів, конференцій, комітетських та парламентських слухань. далi»

31.07.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування затвердив Звіт про свою роботу за період діяльності першої та другої сесій Парламенту. далi»

30.07.2015

Народні депутати України - члени Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування у період першої та другої сесій Верховної Ради України восьмого скликання брали активну участь у роботі парламентських делегацій Верховної Ради України до низки міжнародних європейських організацій та є членами депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків із 33 країнами світу. далi»

29.07.2015

Протягом першої та другої сесій Верховної Ради України VIII скликання на адресу Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування продовжували надходити запити щодо надання публічної інформації з питань, віднесених до його відання. далi»

27.07.2015

Згідно із статтею 15 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" при здійсненні законопроектної функції Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування мав право у період першої та другої сесій Парламенту створювати робочі групи і призначати їх керівників із числа членів Комітету для підготовки проектів актів Верховної Ради України, питань, що обговорюються на засіданнях комітетів, проектів рішень, рекомендацій, висновків комітетів далi»

24.07.2015

Розгляд звернень громадян та сприяння вирішенню зазначених у них проблем завжди було і залишається одним із першочергових завдань Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, адже право на звернення є важливим конституційно-правовим засобом захисту та однією із організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод громадян далi»

20.07.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування схвалив результати своєї законотворчої роботи за період першої та другої сесій Парламенту далi»

16.07.2015

Подання Тернопільської обласної ради та внесений народним депутатом України М.Головком проект Постанови за реєстр. №2733 про перейменування села Радянське Кременецького району Тернопільської області на село Великі Млинівці підтримано Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. далi»

14.07.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування звернувся до Міністерства інформаційної політики України, як головного органу у системі центральних органів виконавчої влади з питань поширення суспільно важливої інформації в Україні та за її межами, з пропозицією сприяння у проведенні постійної і широкої роз'яснювальної роботи серед населення щодо механізмів імплементації положень Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад", доведення його основної мети до кожної територіальної громади, кожного її мешканця. далi»

13.07.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування спільно з ГО "Лабораторія законодавчих ініціатив" 13 липня 2015 року провів парламентський конституційний семінар "Зміни до Конституції України: відносини державної влади та місцевого самоврядування". далi»

09.07.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Парламенту України проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо поновлення права територіальної громади міста Києва здійснювати місцеве самоврядування через районні в місті ради і їх виконавчі органи) (реєстр. №2529), доопрацьований народним депутатом України О.Третьяковим за результатами розгляду прийняти за основу та в цілому. далi»

08.07.2015

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг" (реєстр. №2984) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України за наслідками розгляду у першому читанні прийняти за основу. далi»

07.07.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування визначив кандидатури голови підкомітету з питань регіональної політики, місцевих бюджетів та комунальної власності Андрія Реки та голови підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Олександра Дехтярчука для включення до складу Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку. далi»

06.07.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав подання Одеської обласної ради щодо віднесення міста Біляївка Біляївського району Одеської області до категорії міст обласного значення. далi»

03.07.2015

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування визначив кандидатури Першого заступника голови Комітету Олени Ледовських та заступника голови Комітету Сергія Кудлаєнка для включення до складу колегії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. далi»
Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)