Головна > Документи > Діяльність Комітету > Матеріали засідань Комітету
Надрукувати Зменшити зону перегляду

Матеріали засідань Комітету

09 вересня 2019, 10:18

Засідання Комітету 6 вересня 2019 року о 17:00 год. за адресою м. Київ, вул. М.Грушевського, 18/2 другий поверх, кімн. 11

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Законопроекти, з опрацювання яких  комітет визначено головним

1. Про проект Закону про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент) (реєстр. №1012, Президент України В.Зеленський)

 

Координує: Заступник голови Комітету - Качура Олександр Анатолійович

Доповідає: голова підкомітету  - Корнієнко Олександр Сергійович

Супроводжує: Заступник Керівника секретаріату Комітету - Данилюк О.А.

 

2. Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади (реєстр. №1066, н.д. П.Фролов, О.Шуляк, В.Криклій, В.Безгін, Р.Підласа, О.Оржель, М.Безугла)

Координує: Заступник голови Комітету - Качура Олександр Анатолійович

Доповідає: голова підкомітету  - Корнієнко Олександр Сергійович

Супроводжує: Заступник Керівника секретаріату Комітету - Маковський О.А.

3. Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про будівельні норми» щодо удосконалення нормування у будівництві (реєстр. №1052, н.д. О.Шуляк, В.Криклій, В.Безгін, О.Маріковський)

Координує: Заступник голови Комітету - Шуляк Олена Олексіївна

Доповідають: голови підкомітетів  - Дунда Олег Андрійович, Юнаков Іван Сергійович

Супроводжує: головний консультант секретаріату Комітету - Михайленко Г.В.

 

4. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (реєстр. №1081, н.д. О.Шуляк, В.Криклій, В.Безгін, В.Струневич, Ю.Камельчук, Д.Наталуха, М.Федоров, Г.Бондар, Д.Гурін, О.Маріковський, А.Красносільська, Р.Підласа, А.Мотовиловець, О.Кубраков)

Координує: Заступник голови Комітету - Шуляк Олена Олексіївна

Доповідають: голови підкомітетів  - Бондар Ганна Вячеславівна,

Дунда Олег Андрійович, Юнаков Іван Сергійович, Аліксійчук Олександр Васильович

Супроводжує: Заступник Керівника секретаріату Комітету - Казімірова І.І.


II. Питання адміністративно-територіального устрою

5. Про перейменування села Рябухине Нововодолазького району Харківської області

 

Координує: Перший заступник голови Комітету-Лозинський Роман Михайлович

Доповідає: голова підкомітету  - Безгін Віталій Юрійович

Супроводжує: Заступник Керівника секретаріату Комітету - Гарбуз Ю.П.

 

6. Про перейменування села Мелихівка Нововодолазького району Харківської області

 

Координує: Перший заступник голови Комітету-Лозинський Роман Михайлович

Доповідає: голова підкомітету  - Безгін Віталій Юрійович

Супроводжує: Заступник Керівника секретаріату Комітету - Гарбуз Ю.П.

 

7. Про перейменування села Іванівка Любашівського району Одеської області

 

Координує: Перший заступник голови Комітету-Лозинський Роман Михайлович

Доповідає: голова підкомітету  - Безгін Віталій Юрійович

Супроводжує: Заступник Керівника секретаріату Комітету - Гарбуз Ю.П.

 

8. Про перейменування села Текуче Косівського району Івано-Франківської області


Координує: Перший заступник голови Комітету-Лозинський Роман Михайлович

Доповідає: голова підкомітету  - Безгін Віталій Юрійович

Супроводжує: Заступник Керівника секретаріату Комітету - Гарбуз Ю.П.

III. Різне

Аудіозапис засідання Комітету

Розділ  1

Розділ 2


Відеотрансляція

Корисні посилання: