Головна > Текстові публікації > Засідання Комітету
02 вересня 2020, 14:41

Розклад засідань Комітету

              ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТУ

 
 

 

17 листопада, 14:30

 вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 

1.   Проект Закону про внесення змін до Закону України Про місцеве самоврядування в Україні щодо використання державних символів України та символів іноземних держав органами місцевого самоврядування (реєстр. №5049, н.д. А.Костюх, О.Корнієнко, С.Гривко, А.Стріхарський, Л.Білозір, О.Аліксійчук та інші)

2.   Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо використання органами місцевого самоврядування державних символів України, символів іноземних держав та символіки корінних народів або народів національних меншин України (реєстр. №5049-1, н.д. О.Волошин)

3.   Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” (щодо підвищення ролі громадськості у затвердженні на місцевому рівні містобудівної документації) (реєстр. №5604, Д.Гурін, Г.Бондар, Л.Білозір, О.Аліксійчук, Р.Лозинський та інші)

4.   Проект Закону про великий Державний Герб України (реєстр. №5712, друге читання)

5.   Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови (реєстр. №5241, друге читання)

6.   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності (реєстр. №5655, друге читання)

7.   Про призначення окремих позачергових місцевих виборів


1 грудня, 14:30

 вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 

1.   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування функцій уповноважених органів містобудування та архітектури (реєстр. №5833, КМУ, Д.Шмигаль)

2.   Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо Національного військового меморіального кладовища (реєстр. №4225, друге читання)

3.   Проект Закону про публічні консультації (реєстр. №4254, друге читання)

4.   Про призначення окремих позачергових місцевих виборів

 

15 грудня, 14:30

 вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 

1.   Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України Про поховання та похоронну справу щодо особливостей поховання померлих одиноких громадян (реєстр. №6111, н.д. С.Кузьміних, В.Зуб)

2.   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку відкликання депутатів місцевих рад, а також сільських, селищних та міських голів за народною ініціативою (реєстр. №4208, н.д. С.Гривко)

3.   Проект Закону про дерадянізацію законодавства України (реєстр. №4284, друге читання)

4.   Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо Генеральної схеми планування території України (реєстр. №3337, друге читання)

5.   Про призначення окремих позачергових місцевих виборів

 

 

 

Корисні посилання: