Діяльність Комітету

21 січня 2015, 17:32

Про Робочу групу Комітету щодо вивчення можливості утворення населеного пункту на базі військового містечка Макарів – 1 (6 скликання)

Про  Робочу групу Комітету

щодо вивчення можливості  утворення

населеного   пункту    на  базі    військового   містечка Макарів – 1

 

         Розглянувши звернення ветеранів військової служби та праці, жителів військового   містечка Макарів-1, констатуючи необхідність попередньої підготовки та вивчення питання щодо   можливості    утворення    населеного   пункту    на  базі   зазначеного   містечка, розташованого на межі Київської та Житомирської областей, заслухавши інформацію голови підкомітету з питань державного будівництва В. Демчишина, відповідно до статті 15 Закону України “Про комітети Верховної Ради України”,  Комітет ухвалив:

        1. Створити Робочу групу Комітету щодо вивчення можливості    утворення    населеного   пункту    на  базі    військового   містечка Макарів – 1,  залучивши до участі в її роботі представників Секретаріату  Кабінету Міністрів України, Міністерства оборони України, Міністерства юстиції України, Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Державного комітету із земельних ресурсів України,  працівників Апарату Верховної Ради України, органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади, провідних асоціацій органів місцевого самоврядування  (склад додається).

         2. Надати керівникові Робочої групи право у разі необхідності вносити зміни до її персонального складу.

         3. Робочій групі у термін до 22 грудня 2010 року забезпечити попередню підготовку питання та подати пропозиції на засідання Комітету.

 

Склад Робочої групи

 щодо вивчення можливості  утворення   

населеного   пункту    на  базі    військового   містечка Макарів – 1

 №

п/п

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Посада

 

1.

ДЕМЧИШЕН

Василь Васильович

- Керівник Робочої групи, голова підкомітету з питань державного будівництва Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

 

2.

ГОРДІЄНКО

Сергій Володимирович

- член Робочої групи, Секретар Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

 

3.

СІНЧЕНКО

Віктор Миколайович

- член Робочої групи, Заступник Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

 

4.

КЛЮЧКОВСЬКИЙ

Юрій Богданович

- член Робочої групи, Заступник Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

 5.

ТИМКОВИЧ

Богдан Романович

- член Робочої групи, головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів України

 6.

КУЗНЕЦОВА

Наталія Олександрівна

- член Робочої групи, начальник відділу Міністерства юстиції України

 7.

КУШНІР

Ігор Миколайович

- член Робочої групи, заступник Міністра оборони України

 8.

КУЛІНІЧ

Володимир Васильович

- член Робочої групи, заступник Голови Держкомзему – голова Укргеодезкартографіїї

 

9.

КАНІВЕЦЬ

В’ячеслав Михайлович

- член Робочої групи,  заступник директора департаменту Міністерства регіонального розвитку та будівництва України

 10.

ЧИГИР

Михайло Андрійович

- член Робочої групи, заступник голови Житомирської обласної ради

 11.

ОЛЕЩЕНКО

Микола Миколайович

- член Робочої групи, перший заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації

 12.

МАКСИМЕНКО

Володимир Миколайович

- член Робочої групи, заступник голови Київської обласної державної адміністрації

 13.

ДОБРЯНСЬКИЙ

Ярослав Вікторович

- член Робочої групи, голова Макарівської районної державної адміністрації

14.

ГУМЕНЮК Олександр Миколайович

- член Робочої групи, заступник голови Макарівської районної державної адміністрації

 15.

ГАЛУНЕНКО

Олександр Васильович

- член Робочої групи, голова

Постійної комісії Київської обласної ради

 

16.

МОШИНСЬКА

Наталія Ігнатівна

- член Робочої групи, начальник управління містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури Київської обласної державної адміністрації

 

17.

БАКІРОВ

Гумбат Самедович

- член Робочої групи,  заступник начальника Київського обласного управління земельних ресурсів

 

18.

 ОНОФРІЙЧУК

Петро Васильович

 - член Робочої групи, начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України

 19.

СТОЦЬКИЙ

Олег Леонович

- член Робочої групи, в. о. директора департаменту правового забезпечення Міністерства оборони України

 

20.

ПРОГОНЮК

Сергій Тарасович

- член Робочої групи, заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України

 

21.

МАЗУРЕНКО

Олександр Петрович

- член Робочої групи, заступник начальника Центрального ракетно-артилерійського управління Збройних Сил України

 

22.

КОТВІЦЬКИЙ

Володимир Володимирович

- член Робочої групи, перший  заступник начальника Головного управління виховної та соціально-психологічної роботи Збройних Сил України

 

23.

ГАПОТЧЕНКО

Володимир Ілліч

- член Робочої групи, заступник керівника Управління по зв’язках з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України

 

24.

ДАНИЛЮК

Олег Анатолійович

- член Робочої групи, заступник завідувача секретаріату Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

 25.

ІВАНЧИК

Михайло Миколайович

- член Робочої групи, член ініціативної групи жителів Макарів-1

 26.

МЕШКУРОВ

Ігор Валерійович

- член Робочої групи,  член ініціативної групи жителів Макарів-1

 27.

КАРПІНСЬКИЙ

Юрій Олександрович

- директор НДІ геодезії та картографії

 28.

ТРЮХАН 

Микола Олександрович

- заступник директора НДІ геодезії та картографії

 

29.

ЮРЧУК

Юрій Андрійович

- член Робочої групи, головний консультант секретаріату Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування